O Nas

ALEX jest rodzinną firmą, która specjalizuje się w szyciu odzieży zawodowej. Wszystkie produkty powstają w naszej szwalni, co gwarantuje stałą kontrolę jakości oraz szybkość realizacji zamówień.

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz system przygotowania produkcji AUDACES pozwala na ciągły rozwój, a co za tym idzie tworzenie kolekcji dla coraz to nowych branż. Nasze starania zostały docenione nie tylko na polskim rynku ale też zagranicznym, poprzez ciągle poszerzające się portfolio klientów.

Wyróżnia nas szycie na zamówienie z idealnym dopasowaniem rozmiaru, tkanin, kolorystyki oraz wszystkich szczegółów, które składają się na komfort i funkcjonalność wyrobu. 

 

Nasza odzież, to dużo więcej niż sam produkt – to grupa doświadczonych ludzi: krojczych, konstruktorów, krawców, którzy codziennie dbają o każdy szczegół.

 

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów stworzyliśmy sklep internetowy pod adresem www.alexodziez.pl dla branży: kominiarskiej, pomocy drogowej i już wkrótce pszczelarskiej. Nasze magazyny są zapełnione towarem, więc realizacja zamówienia następuje praktycznie „od ręki”. Dokładamy wszelkich starań, aby ciągle rozszerzać asortyment sklepu. W najbliższej przyszłości pojawią się także propozycje dla innych branż. 

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, szeroki wybór rozmiarów oraz szybie wysyłki. 

 

Niech nasza odzież przyczyni się do sukcesu Twojej firmy!